wz

 

2011
 

25.6.2011 - 12 dagů, 7 vyder, 2 noahy, 1 raft  - voda 67cm vzduch 20°C   celkem se akce zúčastnilo  55 lidí  -   46 borců to sjelo, v Pikovicích na občerstvení padly 2 kýty, 400 piv Kozel 11%, kompletní fotodokumentace zde

Michal - Katka Beny - Dáša Eva - Tonda Marek - Pavla
Trpi - Lucka Honza - Andrea Honza - Láďa Vésa - Jirka
Milan - Petr Tremp - Eva - Sára -Honzík Hrdloun - Šimon Šuska - Bery
Tereza - Valda Jirka - Honza Nikola - Jakub Petr - Radka - Simona
Fanda - Fanda Filip - Pavel Karel - Karel Radek
David - David Bára - Frenk Libor - Lenka - Bořek se starali celý den o maso - děkujeme. Bořek se Štěpánem.
Pikovice vybalování. Stavba stanu.
A jak se ti spalo Míšo takhle venku u sudu, nebyla ti zima? Vlak opět nezklamal a přijel o půl hodiny dýl. Mohl by se přihlásit nejlepší vodák? Ivanka slibuje klukum, že už za rok pojedou.
       
A pročnezůstanete večer na pivo, na výročce si slibovala, že pokecáme. To je nádhera, takovejch lidí nebylo ani na protestní akci odborářů. Která loď je koho? Zkušená posádka Veselý Turek vyráží.
A tady už první jez a chlapci si vymněili místo, takže Turek Veselý a dokonalý eskymácký obrat pro diváky na břehu.
Oběd v Kameňáku a pan Novotný se nám rozhovořil o svém všeobecném talentu prakticky na všechno s čím se v životě potkal.Jen namátkou: už jako školák byl kapitánem jak při vybice, tak při basketbale, volejbale, nohejbale. Oslňoval jako dosud neporažený šachista, judista,i karatista. Jako figuranta ho využívali i instruktoři na vodáckých táborech, kdy na něm demonstrovali správné vedení lodi v peřejích, atd. Jeho výkladu pozorně přihlíželi všichni návštěvníci restaurace. Závěr plavby. V popředí Franta s Frantou, za nimi Karel s Karlem a na obzoru David s Davidem - všichni z Berouna.
Holky z Organizace Holky od trdla A je to tady, rozcvička před dlouho očekávaným zápasem Organizace - FC Řečníci. Lavička náhradníků.

Mužstvo FC Řezníci Beroun bylo fanoušky přejmenováno během zápasu na FC Řečníci. Chlapci pod vedením kapitána Čepely budili hrůzu především svýma řečma, ovšem jak vtrhli do utkání nabuzení milnou představou, že umí hrát fotbal, během několika vteřin bylo jasné, že tady se střetla mužstva výkonnostně na hony vzdálená. V bráně Organizace nastoupil bezchybný golman Šuska, který se chytl hned prvními bravurními zákroky, ale to ještě před utkáním, kdy ho borci z Organizace rozchytávali. Během zápasu samotného pak na něj nesměřovala prakticky žádná střela. Před ním totiž operovala bezchybná stoperská dvojice Zelenka - Novotný. V záloze rozdával míče řadový člen Frühauf, kterému sekundovali krajní brka Neděla s Trpišovským. No a vepředu uklízel míče do sítě nešťastného golmana Řečníků po nádherných kombinacích hrotový zabiják Gregor. Konečný výsledek 8:1 je ještě přijatelný, protože kapitán žlutých Čepela raději po 10 minutách na place zápas skrečoval.
Momentka ze hry. Levý bek Novotný při střelbě. Brankář Organizace se občas nudil a bavil fanoušky alespoň gymnastickými kousky. Po zápase se žlutí rozplakali, brankář Veselý musel soupeře utěšovat.

Náhradník Veselý spontálně vběhl do hřiště a nabízel se na pravém křídle. Tvořivý záložník Turek neunesl psychicky potupu poražených a vrhl se na tvůrce hry Frühaufa, poté co dostal již páté jesle. Řečníci během zápasu zákali do svých řad i řadového člena Fantyše, který jim pomohl alespoň při střelbě ze značky pokutového kopu. Těsně  po zápase vypukli mezi štěpánovskými rowdies nespoutané oslavy